محل تبلیغات شما

در حقیقت نگرش های انسان هستند که حال و آینده او را تشکیل می دهند. نوع نگاه انسان به جهان هستی ، پیرامون و افراد دیگردر واقع اساس زندگی ما را تشکیل می دهند . زیباترین نوع نگاه نگرش مثبت توسعه محور می باشد این نگاه را در حکایت زیر به زیبایی تمام می توانید در یابید:

روزی یک مرد ثروتمند پسرخردسالش را به یک روستا برد تا به وی نشان دهد مردمی که در آن جا زندگی میکنند چهقدر فقیر هستند. آن دو، یک شبانه روز در خانه ی کوچک یک روستایی مهمان بودند. درراه برگشت و در پایان سفر مرد از پسرش پرسید: نظرت در خصوص مسافرتمان چه بود ؟

پسر جواب داد:خوب بود پدر!
پدر پرسید:آیابه زندگی آن ها توجه کردی؟
پسر جوابداد:آری پدر!
و پدرپرسید:چه چیزی از این سفر یاد گرفتی ؟
پسر اندکیاندیشید و بعد به آرامی گفت: فهمیدم که ما در منزل یک سگ داریم و آن ها چهار تا.ما در حیاطمان یک فواره داریم و آن ها رودخانه ای دارند که انتها ندارد. ما درحیاطمان فانوسهای تزئینی داریم و آن ها ستاره ها را دارند.
حیاط ما بهدیوارهایش محدود میشود ولی باغ آن ها بی انتهاست.
با گوش دادنحرفهای پسر زبان مرد بند آمده بود. پسر بچه اضافه کرد:سپاسگزارم پدر تو به من نشاندادی که ما چه قدر فقیر هستیم.

از یک کمپین روابط عمومی چه انتظاری داشته باشیم؟

رسالت نامه خانه ارتباطات

هنر چیست (مطلبی به سبک برید)

یک ,ها ,پدر ,قدر ,فقیر ,پرسید ,آن ها ,ما در ,چه قدر ,قدر فقیر ,و آن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به شوق روی تو عایقکاری موتورخانه وکلیه سیستم های حرارتی و برودتی یکتا فیلم ، مرکز ساخت کلیپ،سینک ،خدمات میکس و مونتاژ ،آموزش ادیوس علمی، آموزشی، اطلاع رسانی امید قلب بی ملاقات معمولی هستم مثل خودم امپراطوری گوگوریو Maria's collection دختر رویایی کره ای ◕‿◕ جوک بازار ◕‿◕